Karczma Kujawska

Zobacz więcej

Regionalna kuchnia

Kuchnia modyfikowana jest wraz z porami roku. Szef Kuchni dostosowuje swoje potrawy używając świeżych produktów sezonowych. W restauracji używane są najlepsze warzywa, owoce, mięsa oraz ryby.

W okresie letnim otwarty jest ogródek, dla osób, pragnących wypoczywać i posilać się wśród zieleni. Zadbano tam również o miejsce, w którym dzieci mogą wesoło spędzić czas na powietrzu. Na dworze serwowane są dania mięsne i jarskie z grilla, m.in.: karkówka, kiełbasa, ryba, pieczone warzywa i wiele innych soczystych potraw.

Kuchnia regionalna nie oznacza wykluczenia ze względu na alergię, czy światopogląd.. Nasz Szef Kuchni zaproponuje Ci danie, które spełni określone wymagania, a pozostanie w nurcie Karczmy Kujawskiej. Na Twoje życzenie zaproponujemy Ci dania wegetariańskie, wegańskie, bez laktozy, glutenu, czy innych alergenów.

Obszerny parking

Dysponujemy bardzo przestronnym parkingiem.
Zmieści się tutaj kilka autokarów i kilkadziesiąt aut osobowych.

Gwarancja smaku

Nasze dania cieszą się dużym uznaniem wśród gości.
Można sprawdzić ich smak codziennie w godzinach otwarcia Karczmy.

Doskonała obsługa

Nasi goście chwalą sobie rodzinną atmosferę w naszym zespole. Dzięki temu każdy z naszych gości traktowany jest jak gość domostwa.

Plac zabaw

W Karczmie Kujawskiej nie brakuje atrakcji również dla najmłodszych. Nowoczesny i bezpieczny plac zabaw zapewni maluchom wiele frajdy.

Niedzielne bemary

W niedziele dla gości w Karczmie Kujawskiej serwowane są dania w postaci bemarów. Tego dnia stosowana jest zasada: „płacisz raz- jesz cały czas”. W znakomitej cenie 35 zł od osoby dorosłej i 17 od dziecka do wyboru są 2 rodzaje zup oraz 10 różnych dań mięsnych do tego kluski, ziemniaki gotowane lub pieczone wraz z bogatym bufetem surówek, dzięki czemu można smacznie biesiadować, posilając się do syta.

Płacisz raz, jesz ile chcesz!

Zawsze Najlepsza Jakość

Catering

Karczma Kujawska zapewnia również catering u klienta oraz kompleksową usługę rozrywkową wszelkich innych uroczystości rodzinnych i firmowych. Każdy klient otrzymuje indywidualne podejście do swoich potrzeb, bo tylko to w efekcie finalnym sprawia największą satysfakcję.

Doskonałe miejsce, zarówno na obiad jak i deser! Wspaniała obsługa. Podany obiadek bardzo szybko i pyszny.

 

Andrzej Obiała

Bardzo miła obsługa i niesamowicie smaczne jedzenie.
Źródło:bit.ly/36C7LmF

 

Bartosz Patyk

Adres

Cieślin 8B
88-100 Inowrocław

Kontakt

tel. 733 404 733

organizacja imprez
tel. 692 842 972

tel. 52 522 34 42 
tel. 52 353 20 95

e-mail: biuro@karczma-kujawska.pl

 

Napisz do nas

8 + 14 =