Karczma Kujawska

Zobacz więcej

Kujawska kuchnia regionalna w Inowrocławiu

Skosztuj smaku Kujaw w naszej restauracji!
Tradycyjna regionalna kuchnia Kujaw od wieków bazuje na produktach sezonowych. Zgodnie z tą tradycją Szef Kuchni Karczmy Kujawskiej przyrządza potrawy z najlepszych warzyw, owoców, mięsa i ryb dostępnych lokalnie u kujawskich dostawców i przede wszystkim świeżych. W restauracji dbamy o unikatowy smak potraw. Dzięki temu nasza restauracja i Inowrocław gościmy smakoszy z całego kraju. Obiad lub kolacja w Karczmie Kujawskiej to wspaniała możliwość do skosztowania tradycyjnych smaków. Klienci lubią do nas wracać – a to najlepsza rekomendacja.
Przy organizacji wesela lub imprezy firmowej przygotowujemy rekomendację Szefa Kuchni Karczmy Kujawskiej dla menu – pomagamy spełnić oczekiwania Waszych gości.

Sala balowa na wesele ma unikalny klimat. Jest bardzo przestronna i dobrze wyposażona, a my – gotowi spełnić Wasze oczekiwania w przypadku organizacji najważniejszych wydarzeń. Z przyjemnością pomożemy Wam w organizacji wesela, jubileuszu czy imprez firmowych.

W miesiącach letnich otwieramy nasz ogródek – miejsce idealne do posilania się wśród zieleni. Szczególnie polecamy skosztować tutaj dania z grilla – jarskie i mięsne: pieczone warzywa, karkówka, kiełbasa i ryby. W ogródku jest plac zabaw. Zaprojektowaliśmy nowoczesne i bezpieczne miejsce dla dzieci naszych gości. Plac zabaw zapewni atrakcje i przyniesie wiele frajdy podczas celebracji ważnych wydarzeń rodzinnych i posiłków.

Kuchnia regionalna nie oznacza wykluczenia ze względu na alergię, czy światopogląd.. Nasz Szef Kuchni zaproponuje Ci danie, które spełni określone wymagania, a pozostanie w nurcie Karczmy Kujawskiej. Na Twoje życzenie zaproponujemy Ci dania wegetariańskie, wegańskie, bez laktozy, glutenu, czy innych alergenów.

Obszerny parking

Przestronne i bezpieczne miejsce dla kilku autokarów i kilkudziesięciu samochodów.

Gwarancja smaku

Tradycyjne dania kujawskie naszej restauracji przygotowujemy z sezonowych produktów dostępnych lokalnie. Niezmiennie cieszą się uznaniem naszych gości. Sprawdź jak smakują przyrządzone przez nas potrawy.

Doskonała obsługa

Odpowiadamy elastycznie na Wasze potrzeby. Dzięki temu goście chwalą rodzinną atmosferę i zaangażowanie w naszym zespole.

Plac
zabaw

 Zaprojektowaliśmy nowoczesne i bezpieczne miejsce dla dzieci naszych gości. Plac zabaw zapewni atrakcje i przyniesie wiele frajdy podczas celebracji ważnych wydarzeń rodzinnych i posiłków.

Niedzielne bemary

W niedziele dla gości w Karczmie Kujawskiej serwowane są dania w postaci bemarów. Tego dnia stosowana jest zasada: „płacisz raz- jesz cały czas”. W znakomitej cenie 35 zł od osoby dorosłej i 17 od dziecka do wyboru są 2 rodzaje zup oraz 10 różnych dań mięsnych do tego kluski, ziemniaki gotowane lub pieczone wraz z bogatym bufetem surówek, dzięki czemu można smacznie biesiadować, posilając się do syta.

Płacisz raz, jesz ile chcesz!

Zawsze Najlepsza Jakość

Catering

Karczma Kujawska zapewnia również catering u klienta oraz kompleksową usługę rozrywkową wszelkich innych uroczystości rodzinnych i firmowych. Każdy klient otrzymuje indywidualne podejście do swoich potrzeb, bo tylko to w efekcie finalnym sprawia największą satysfakcję.

Doskonałe miejsce, zarówno na obiad jak i deser! Wspaniała obsługa. Podany obiadek bardzo szybko i pyszny.

 

Andrzej Obiała

Bardzo miła obsługa i niesamowicie smaczne jedzenie.
Źródło:bit.ly/36C7LmF

 

Bartosz Patyk

Adres

Cieślin 8B
88-100 Inowrocław

Kontakt

tel. 733 404 733

organizacja imprez
tel. 692 842 972

tel. 52 522 34 42 
tel. 52 353 20 95

e-mail: biuro@karczma-kujawska.pl

 

Napisz do nas

5 + 6 =